Hizmetlerimiz

Filo Kiralama

Operasyonel filo yönetimi; şirketlerin araç ihtiyaçlarını, öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çözümlemelerine yönelik avantajlar sunan sistemdir.

Sincan Filo Kiralama uzman kadrosu ve 10 yıllık sektör tecrübesi ile ihtiyacınıza uygun çözümleri size en hızlı şekilde sunar.

Filo Kiralama Avantajları

Birçok işletme hala şirket araçlarını kiralamak konusunda kararsız. Diğer tarafta araçlarını kiralayan 2.000’in üzerinde müşterimiz kiralama ile daha güçlü bir bilançoya sahip olmanın ve risklerini minimize etmenin avantajını yaşıyorlar. Operasyonel kiralamayı tercih ederek siz de aylık sabit ödemelerle giderlerinizi düzenleyebilir, kiralama faturanızdaki KDV kalemini gider gösterebilir ve araçlarınızı yenileme vakti geldiğinde ikinci el değeri için tasalanmayarak avantajlı tarafa geçebilirsiniz.

Transfer Hizmetleri

Havalimanından alıp istediğiniz yere götürüyoruz

Sincan Rent A Car araç filosundaki tüm araçlar gibi Ankara havalimanı transfer için kullandığımız araçlarımız da hem şık ve konforlu hem de güvenliği ön planda tutuyor. Tek kişi, aile ya da gruplara uygun araçlarımızla sizleri Ankara Esenboğa Havalimanın’dan alıp kentin dilediğiniz noktasına hem güvenli hem de konforlu bir yolculukla götürüyoruz.

Uzman ve güler yüzlü personel

Ankara havalimanı transfer hizmeti sunan personelimiz daima güler yüzlü oluşları ile gönlünüzü fethederken uzmanlıkları ile de gideceğiniz her noktaya tam zamanında varmanızı garantiliyor. Ankara’daki tüm destinasyonlara hakim personelimiz sayesinde hiçbir randevunuza geç kalmayacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Araç Kiralama Hizmetleri

Günümüzde araç kiralama tüm büyük ve kalabalık şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da hayatın bir parçası haline gelmiş durumda ve Sincan Rent A Car Ankara şoförlü araç kiralama hizmeti sayesinde siz de yalnızca araç kiralamanın değil güler yüzlü, profesyonel bir şoför ile birlikte ulaşım sağlamanın ayrıcalığını yaşayarak Ankara’nın her köşesini keşfedebilirsiniz.

Gücümüzü uzman ekibimizden alıyoruz.

Söz konusu şoförlü araç kiralama olduğunda aracın güvenliği ve kalitesi kadar personelin kalifiye olması da önem arz ediyor ve Sincan Rent A Car olarak gücümüzü uzman ekibimizden alıyor, profesyonel, bilgili, güler yüzlü, prezentabl ekip arkadaşlarımızda tüm Ankara’da sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.

[Toplam:17    Ortalama:5/5]
Kategoriler
Son Değerlendirmeler
Şurada 5 'den DanqerLine 'e oy ver: iletisim
Şurada 5 'den anonymous 'e oy ver: iletisim
Şurada 5 'den anonymous 'e oy ver: Hizmetlerimiz
Şurada 5 'den anonymous 'e oy ver: Hakkımızda
Şurada 5 'den anonymous 'e oy ver: Sincan Oto Kiralama – 0546 505 65 57
eryaman oto kiralama